$: 7.76 €: 9.04

Alışveriş Sepeti

0,00 TL

Tip 22 PKKP 300-500 Panel Radyatör

Daylux
121.28 TL (KDV dahil)

Stok Durumu:Stokta var

Daylux Panel Radyatörler Çinko Fosfat kaplama yerine Yeşil Teknolojili Zirconium kaplama teknolojisi kullanılarak doğa dostu bir şekilde üretilmektedir. Daylux panel radyatörler, 10 bar’lık işletme ve 13 bar’lık test basıncı ile yüksek basınca karşı dayanıklı ve güvenlidir.

Adet:
  • Nikel, Çinko ve Mangan gibi ağır metallerin elimine edilmesi
  • Oluşan atık çamur miktarının %95 oranına kadar azaltılması
  • Atık su içerisindeki Fosfat miktarının azaltılması
  • Proses aşama azaltılması ile su ve elektrik enerjisinin tasarrufunun sağlanması
  • Korozyona karşı yüksek direnç
  • Kompleks yüzeylerde düzgün ve penetre kaplama
  • Su bazlı sistem olmasından ötürü çevreye duyarlı

Daylux panel radyatörler, TS EN 442 Standardına uygun olarak Avrupa’nın en modern tesislerinde, 12 yıl garantili olarak tüketicinin beğenisine sunulmaktadır.

Daylux panel radyatörler; ideal hatve aralığı ve uygun konvektör boyutu sayesinde, Tip 22 PKKP 600 serisi radyatörün 1 metretülü 1.803 kcal/h ısı vermektedir. (Bu değer 90/70°C tesisat suyu 20°C oda sıcaklığına göre verilmiştir)

Full otomasyon sistemiyle üretilen Daylux radyatörler; geniş ürün grubu ile 6 farklı yükseklik seçeneği sunar (300, 400, 500, 600, 750, 900 mm). 40 cm’den 3 m’ye uzanan 22 farklı uzunluktaki (2 m’ye kadar 100’er mm, 2 m’den sonra 200’er mm artar), 6 farklı model ile (p, pk, pp, pkp, pkkp, dkek) her türlü ihtiyaca cevap verir. Panel radyatör tipleri üretiminde kullanılan panel ve konvektör sayısına göre şekillenir.

Daylux panel radyatör standart (4 delikli) ve Kompakt Ventilli (6 delikli) olmak üzere 2 faklı modelde üretim yapılmaktadır.

1. Standart Tipler: Klasik bağlantı sistemine uygun yandan bağlantılıdır. Sıcak su giriş ve çıkışı radyatörün yan yüzeyinden yapılmaktadır.

2. Kompakt Ventilli Tipler: Kompakt ventilli panel radyatör, yüksek ısıl güç, hassas reglaj ayarı, termostatik kontrol ve estetik görünümüyle zeminden beslemeli ve klasik tesisat bağantı sistemleri için en uygun radyatör tipidir. Ayrıca, içindeki özel bağlantı sistemi, tesisat borularının alttan ve tek yönden bağlanmasına olanak verir. Bağlantı yönü, tesisat koşullarına göre sağ ya da sol taraftan yapılabilir.

Kompakt ventilli panel, tüm radyatör modelleri için uygulanabilir. Ayrıca bir termostatik regülatör ilavesiyle her radyatöre ayrı termostatik kontrol sağayabilir. Valf / ventil grubu, radyatörün iç kısmına yerleştirilir. Estetik bir görünüm ve daha az yer kaplama özelliğine sahiptir.

Müşteri Yorumları Açık değildir.
Telefon
444 1 935
Whatsapp
WhatsApp